2.60 €

Kontaktujte nás: +421 948 917 673
Veľkosť
45g

VeľkosťNa sklade
45gdostupné

Dostupnosť: Skladom

Radi by sme Vám predstavili náš ocenený Ebonfare Black Banana,

ktorý je výsledkom 10 rokov vývoja. Predstavte si sladké chvíle

v jemnom objatí karamelu a čokolády.

Výživové doplnky a potravinárske výrobky vyvíjame už viac ako 16 rokov.

Naša vášeň spočíva v inováciách, ktoré sa vyznačujú vedeckým základom.

V roku 2023 sme získali ocenenie na prestížnej súťaži Great Taste Awards

v Londýne, ktorá je najrenomovanejšou svetovou potravinárskou súťažou.

Objavte novú dimenziu sušeného ovocia,

ochutnajte čierny banán, jablko a hrušku Ebonfare.

Etnické/kultúrne informácie

Dr. Aliment Kft. získal v roku 2023 ocenenie Great Taste Award za ebonfare čierne banány. Táto prestížna akreditácia oceňuje vynikajúce produkty, ktoré prešli prísnym testovacím panelom viac ako 500 odborníkov z potravinárskeho priemyslu. Odborníci oceňujú výrobky na základe prísnych pokynov a testovacie panely môžu zahŕňať maloobchodníkov, šéfkuchárov, autorov potravín, kupujúcich a ďalších odborníkov z odvetvia. Great Taste Awards je jednou z najväčších svetových potravinárskych súťaží, ktoré každoročne organizuje Guild of Fine Food. Od roku 1995 sa Guild of Fine Food zasadzuje za nezávislých maloobchodníkov a výrobcov v kulinárskom priemysle a podporuje kreatívnu sieť spájajúcu nadšencov potravín na celom svete. Ocenenia Great Taste Awards sú medzi profesionálmi považované za rešpektovanú pečať schválenia, ktorá dáva hlas kvalitným produktom.

Aplikácie

Čierne banány majú bohatú, sladkú chuť vhodnú pre čerstvé a varené prípravky. Plody sa populárne konzumujú z ruky a sú obľúbené ako jedinečné občerstvenie. Čierne banány môžu byť usporiadané na drevených doskách a podávané so syrmi, ktoré sa používajú ako poleva na cereálie, kaše a ovos cez noc, alebo nakrájané a zmiešané do misky na slané zrno pre lepšiu chuť. Môžu byť tiež ľahko roztlačené a kombinované s inými prísadami, aby vytvorili nátierku na sendviče, sušienky a syry. Skúste spárovať čiernu BAnanas so zmrzlinou pre nezabudnuteľný zážitok z jedla alebo podávanie sušeného ovocia spolu s alkoholickými nápojmi, najmä rumom a whisky. Čierne banány môžu byť tiež začlenené do pečiva a dezertov ako prírodné sladidlo. Ovocie môže byť použité ako náhrada čokolády a je pridané do cookies, muffinov, koláčov alebo naplnené do sladkých náplní a omáčok. Čierne banány majú rozšírené skladovacie vlastnosti a dobre sa uchovávajú v uzavretej nádobe na chladnom, suchom a tmavom mieste.

Aktuálne fakty

Čierne banány sú moderným, inovatívnym výtvorom spoločnosti Dr. Aliment Kft so sídlom v Maďarsku. Tmavo sfarbené plody boli uvedené na trh pod produktovou radou spoločnosti Ebonfare v roku 2023 a boli vytvorené z rokov vedeckého výskumu a vývoja. Čierne banány sú novým typom sušeného ovocia vyrábaného procesom pomalej dehydratácie za kontrolovaných podmienok. Počas tohto procesu dochádza k Maillardovej reakcii, čo znamená, že cukry a aminokyseliny v banánoch navzájom reagujú na karamelizáciu, stmavnú farbu a vyvinú komplexnú arómu. Čierne banány sú jedinečné, pretože sú vytvorené bez potreby pridaného cukru. Na výrobu špeciálnych potravín je potrebná iba jedna zložka, banány, a ovocie je vegánske, prírodné a bez konzervačných látok. Ebonfare bol vytvorený kombináciou slov "ebon", čo odkazuje na "ebenové" alebo tmavohnedo-čierne sfarbenie ovocia, a "cestovné", vylepšenú chuť, arómu a zmyslový zážitok, ktorý produktová rada poskytuje. Okrem čiernych banánov Ebonfare propaguje aj čierne jablká a čierne hrušky. Všetky tri plody sa vytvárajú rovnakým procesom pomalého schnutia a vyrábajú sa iba z ovocia. Čierne banány sú zdravou alternatívou pre spotrebiteľov, ktorí túžia po sladkých potravinách a premosťujú priepasť medzi sladkosťami a sušeným ovocím.

Viac o Ebonfare Black Banana nájdete tu:

Ebonfare predstavuje inovatívny prístup k suchému ovociu (fructidor.com)

Ebonfare Black Banana - Exhibitor Details (jfex.jp)

Informácie a fakty o ovocí čierneho banánu (specialtyproduce.com)

www.ebonfare.com

Druh Sušené ovocie

Materiál len 1 ingrediencia

Objem 45g

Sezóna Celý rok

Krajina pôvodu Hungary


Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A VYHRAJTE POUKÁŽKU NA 50 € NÁKUP